ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині 2260 суб‘єктів господарювання сплачують екологічний податок

До місцевої казни надійшло - 8,6 мільйона гривень цього податку
Depo.
6 жовтня 2015 11:29
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині 2260 суб‘єктів господарювання сплачують екологічний податок
На Хмельниччині 2260 суб‘єктів господарювання сплачують екологічний податок

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу ДФС, екоризикові підприємства Хмельниччини спрямували на оздоровлення довкілля понад 10 мільйонів гривень.

Протягом січня-вересня поточного року подільські промислові виробники та комунальники внесли до зведеного бюджету 10,8 мільйона гривень екологічного податку.

В зв'язку із змінами до Бюджетного та Податкового кодексів, змінено розщеплення надходжень екологічного податку: пропорція надходжень до державного бюджету становить 20 відсотків а до місцевих бюджетів - 80, то відповідно до державної казни надійшло - 2,2 мільйона гривень, до місцевої - 8,6 мільйона гривень.

Найбільші суми екоподатку відрахували до бюджету підприємства будівельної та житлово-комунальної галузей економіки.

"Сьогоднішній розподіл надходжень від екологічного податку спрямований на те, щоб передусім компенсувати негативний вплив шкідливих та небезпечних факторів на місцеву екосистему. Загалом екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. Це повинно стимулювати платників податків дбайливо ставитися до навколишнього середовища і дбати про рідну землю", - йдеться у повідомленні.

Про податки читайте більше на Depo.Хмельницький.