На Хмельничччині цьогоріч 222 посадовці попалися на корупції

Переважна більшість чиновників порушували вимоги фінансового контролю, зокрема, - несвоєчасного подання е-декларації

За 8 місяців 2018 року оперативники управління захисту економіки в області склали 239 протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією у відношенні 222 осіб, передає Depo.Хмельницький за інформацією відомства.

Переважна більшість протоколів це виявлені порушення вимог фінансового контролю, зокрема, по факту несвоєчасного подання е-декларації. Також викрили випадки подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; не повідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

"Найбільше порушень антикорупційного законодавства зафіксували серед депутатів місцевих рад, - кажуть борці з корупцією. - Крім того, у вчиненні корупційних правопорушень викрито посадовців органів влади та управління обласного та районного рівнів, працівників суду (в тому числі професійні судді), державної фіскальної служби, митниці, державної прикордонної служби, військовослужбовців та працівників правоохоронних органів."

В судовому порядку розглянули адміністративні справи відносно 119 осіб. Рішеннями судів правопорушників оштрафовано на загальну суму понад 124 тисячі гривень.

Нагадаємо, нещодавно заступника голови Ярмолинецької райради оштрафували за корупцію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook