На Хмельниччині вісім безробітних претендують на одну вакансію

Станом на початок 2019 року актуальними є 1,7 тис. вакансій

У 2018 році послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 36,3 тис. безробітних громадян, повідомили Depo.Хмельницький в обласній службі зайнятості.

З початку року 6 469 роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 66,4% вакансій було укомплектовано. Станом на 1 січня 2019 року актуальними є 1,7 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 8 безробітних.

Майже 65% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій - підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила 22,7 тисяч осіб, в тому числі 12,9 тисяч зареєстрованих безробітних. Крім того, 4,5 тисяч осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центрів зайнятості 4,6 тис. осіб проходили професійне навчання.

У 2018 році в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 31,9 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 4620,2 грн.

Нагадаємо, минулої осені служба зайнятості запровадила онлайн-сервіс.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook