На Хмельччині вже звільнений голова РДА продовжував "мутити" справи

Посадовець, будучи уже звільненим, передава в оренду землі району
Depo.
30 червня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua
На Хмельччині вже звільнений голова РДА продовжував "мутити" справи
На Хмельччині вже звільнений голова РДА продовжував "мутити" справи

На Хмельниччині оскаржено розпорядження керівника РДА, який будучи звільненим незаконно передав в оренду землі вартістю 2 млн грн., передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі облпрокуратури, розпорядженням колишнього голови Шепетівської райдержадміністрації у січні минулого року передано в оренду фермерському господарству понад 57 га не витребуваних земельних часток (паїв), що розташовані за межами населених пунктів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

На підставі цього розпорядження між РДА та фермером укладено договір оренди зазначених земель.

Як з’ясувалось, земельна ділянка свого часу при розпаюванні на частки між членами колишнього колгоспу не розподілялася. А тому райдержадміністрація неправомірно, з метою ухилення від дотримання конкурсних засад, передала землю фермерському господарству.

Окрім того, на момент прийняття розпорядження керівника РДА уже два тижні було звільнено із займаної посади Президентом України.

Усі ці обставини були підставою звернення прокуратури області до господарського суду з позовом про визнання недійсними розпорядження райдержадміністрації та укладеного на його підставі договору оренди земельної ділянки площею більше 57 га, нормативна грошова оцінка якої становить майже 2 млн гривень. Рішенням суду позовні вимоги прокуратури повністю задоволено, а отже землю доведеться повертати державі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та