На ХАЕС знешкоджували терористів

На атомнній станції відбулися масштабні антитерористичні навчання

На Хмельницькій АЕС пройшли антитерористичні та протиаварійні тренування, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомляє прес-служба ХАЕС, днями відбулися навчання з антитерористичної захищеності та протиаварійної готовності стратегічних об’єктів.

Серед учасників - представники Агентства зменшення загрози Міноборони США, Держатомрегулювання, Міненерговугілля, Енергоатома, Нацгвардії України, державних та регіональних органів влади, а також фахівці відповідних служб та підрозділів. 

"Такі заходи вкрай важливі, враховуючи складну оперативну обстановку в країні. Навчання дозволяють нам зробити висновки, врахувати недоліки, визначити завдання на найближчу перспективу", - коментує заступник генерального директора із фізичного захисту та режиму ВП ХАЕС Олег Редзинець.

Навчання проводились у два етапи.

За умовним сценарієм тренувань, озброєна група терористів за участі одного з працівників атомної станції готувала теракт поблизу Хмельницької АЕС, а також намагалася вчинити протиправні дії на майданчику ядерного об’єкта (умовно за тренуванням).

Після активізації антитерористичного штабу відбувся збір аварійних груп та бригад у внутрішньому кризовому центрі Хмельницької АЕС, введено в дію "План аварійного реагування ВП ХАЕС", організовано роботу штабу керівника аварійними роботами на проммайданчику (умовно за тренуванням). Відпрацювали й координацію спільних дій між штабами.

 "Захист населення та захист атомної станції – найвищий пріоритет, тому вміння діяти разом для забезпечення антитерористичної захищеності - необхідна умова безпеки", - зазначила менеджер проекту Агентства зменшення загрози Міноборони США Лора Сірз.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook