На ХАЕС турбуються про носіїв прихованих знань

Збереження ядерних знань необхідні для підвищення ефективної діяльності Хмельницької АЕС
На ХАЕС турбуються про носіїв прихованих знань
На ХАЕС турбуються про носіїв прихованих знань

Збереження і передача знань на Хмельницькій АЕС було почалась в навчально-тренувальному центрі в 2011 році, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХАЕС.

 За п'ять років створили структуру і внутрішньоорганізаційну нормативну базу, яка регламентує функціонування і подальший розвиток системи управління знаннями.

Створили "Раду з управління знаннями в ВП ХАЕС", яку очолює генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко. Координація виконання рішень та планів покладається на Робочу групу, до складу якої входять заступники генерального директора з якості та управління та кадрів і соціального розвитку та заступник головного інженера з підготовки персоналу.

Регулярно проводиться анкетування персоналу, що є носієм прихованих (неявних) знань та для якого існує ризик втрати цих знань (пенсія, зміна місця роботи та ін.).

В навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС на спеціальному стенді  представлені документи, нові надходження в технічну бібліотеку, статті в галузі управління ядерними знаннями та інше.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та