На ХАЕС турбуються про носіїв прихованих знань

Збереження ядерних знань необхідні для підвищення ефективної діяльності Хмельницької АЕС
Depo.
2 вересня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua
На ХАЕС турбуються про носіїв прихованих знань
На ХАЕС турбуються про носіїв прихованих знань

Збереження і передача знань на Хмельницькій АЕС було почалась в навчально-тренувальному центрі в 2011 році, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХАЕС.

 За п'ять років створили структуру і внутрішньоорганізаційну нормативну базу, яка регламентує функціонування і подальший розвиток системи управління знаннями.

Створили "Раду з управління знаннями в ВП ХАЕС", яку очолює генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко. Координація виконання рішень та планів покладається на Робочу групу, до складу якої входять заступники генерального директора з якості та управління та кадрів і соціального розвитку та заступник головного інженера з підготовки персоналу.

Регулярно проводиться анкетування персоналу, що є носієм прихованих (неявних) знань та для якого існує ризик втрати цих знань (пенсія, зміна місця роботи та ін.).

В навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС на спеціальному стенді  представлені документи, нові надходження в технічну бібліотеку, статті в галузі управління ядерними знаннями та інше.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та