На ХАЕС розпочалися консультації з громадськістю

Мова йде про маштаби наступної екологічної оцінки Комплексної програми підвищення безпеки
Depo.
22 червня 2016 12:07
ФОТО: depo.ua
На ХАЕС розпочалися консультації з громадськістю
На ХАЕС розпочалися консультації з громадськістю

На ХАЕС розпочалися консультації з громадськістю щодо масштабів наступної екологічної оцінки Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КЗПБ), повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт ХАЕС.

"Метою проведення чергової Екологічної оцінки КЗПБ є переоцінка впливів на навколишнє середовище при реалізації КЗПБ з урахуванням змін, внесених до КЗПБ протягом 2012-2015 років, її заходів, реалізованих протягом цього періоду, а також фактичних змін у стані навколишнього середовища та процедурах його моніторингу, що відбулися з моменту завершення попередньої ЕО КЗПБ," – йдеться в коментарі.

Заява про наміри щодо КЗПБ, зведені заходи КЗПБ, їх переліки за типами енергоблоків, а також картки кожного заходу КЗПБ були оприлюднені та залишаються доступними на офіційному веб-сайті ДП "НАЕК "Енергоатом".

Програма заходу відповідає формату публічних обговорень і тут запрезентують громадськості матеріали щодо масштабів наступної екологічної оцінки Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) на 2016 рік, а також відбудеться її обговорення.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та