UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На ХАЕС прибула моніторингова місія ОБСЄ

Монітори ОБСЄ зустрілися з фахівцями, відповідальними за забезпечення ядерної, радіаційної, екологічної та фізичної безпеки на стратегічному підприємстві

На ХАЕС прибула моніторингова місія ОБСЄ…

Хмельницьку АЕС відвідали представники спеціальної моніторингової місії організації з безпеки та співпраці в Європі (СММ ОБСЄ), передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХАЕС.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ функціонує в Україні з березня 2014 року і такі візити міжнародні спостерігачі здійснюють щорічно.

Основні завдання неозброєної цивільної місії, яка працює у всіх регіонах України, полягають у неупередженому і об'єктивному спостереженні та звітуванні про ситуацію в Україні. Хмельницька АЕС також у полі зору представників місії ОБСЄ.

Під час візиту на Хмельницьку АЕС представники місії ОБСЄ зустрілися із керівництвом та фахівцями, відповідальними за забезпечення ядерної, радіаційної, екологічної та фізичної безпеки на стратегічному підприємстві. Зокрема, про основні роботи, які здійснюються на атомній станції у сфері ядерної безпеки, розповів присутнім начальник відділу ядерної безпеки ХАЕС Леонід Вайнер. Серед найважливіших - технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом. Сфера інтересів учасників місії охоплювала і питання поставки ядерного палива та контролю за ядерними матеріалами. Цікавились представники ОБСЄ рівнем захищеності ХАЕС, станом справ щодо спорудження третього та четвертого енергоблоків, а також екологічними аспектами діяльності АЕС.

Нагадаємо, на ХАЕС тривають громадські обговорення щодо продовження строку експлуатації блоку №1.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook