На ХАЕС перебуває делегація з Іспанії

На Хмельницькій АЕС триває навчальний семінар-тренінг з експлуатаційного неруйнівного контролю металу
Depo.
9 листопада 2016 08:39
ФОТО: depo.ua
На ХАЕС перебуває делегація з Іспанії
На ХАЕС перебуває делегація з Іспанії

Із 5-денним робочим візитом на Хмельницькій АЕС перебуває делегація представників компаній "Iberdrola", "Tecnatom", "Algiz", JSO, JRC (Іспанія, Україна), передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХАЕС.

Іноземні гості прибули  в рамках проведення навчального семінару-тренінгу для експертних груп українських АЕС на тему "Розробка та впровадження ризик-орієнтованих методологій експлуатаційного неруйнівного контролю металу обладнання та трубопроводів, важливих для безпеки АЕС".

Особливість програми ІСЯБ (Інструмент співробітництва у галузі ядерної безпеки) полягає в тому, що вона актуальна для всіх атомних електростанцій, результати її впровадження поширюються на всю ядерну галузь України. Подібні методології вже впроваджені та застосовуються на європейських АЕС, а іспанська компанія "Iberdrola" є найкращим експертом в галузі експлуатаційного неруйнівного контролю металу.

Програмою візиту європейських спеціалістів передбачено також обговорення результатів аналізу пілотних систем, які впроваджуються на енергоблоці №2 ВП ХАЕС та енергоблоці №1 ВП РАЕС. 

Співробітництво у рамках даного проекту - це сприяння ефективній культурі безпеки та запровадження найвищих стандартів ядерної безпеки й радіаційного захисту.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт