На ХАЕС кличуть громадськість на публічні обговорення безпеки

Обговорюватимуть питання реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій та план екологічних та соціальних заходів

30 листопада в інформаційному центрі Хмельницької АЕС відбудуться публічні обговорення питань реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), а також її плану екологічних та соціальних заходів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби підприємства.

ДП "НАЕК "Енергоатом" з метою неухильного подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля, реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій.

Витрати на виконання КЗПБ здійснюються за рахунок власних коштів НАЕК "Енергоатом", а також коштів, наданих як кредити Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Євратомом. Для проектів, що кредитуються ЄБРР, банком визначені спеціальні Вимоги щодо реалізації проекту (ВРП) для ключових аспектів з екологічних та соціальних питань і впливів. Якщо, як у випадку з КЗПБ, запропонована діяльність стосується існуючих об'єктів або майданчиків, позичальник має прийняти та впровадити План екологічних та соціальних заходів (ПЕСЗ), а також скласти, оприлюднити та виконувати.

У місті-супутнику Хмельницької АЕС Нетішин проведення консультацій з громадськістю відбудеться 30 листопада 2018 р. о 10 годині у залі інформаційного центру ВП ХАЕС.

Нагадаємо, 25 листопада зупинили перший блок ХАЕС на плановий ремонт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький