На дороги Хмельниччини до кінця року повернуть радари ДАІ

У МВС збираються застосовувати радари, які залишилися від ДАІ, на всіх українських дорогах
Depo.
30 серпня 2016 15:35
ФОТО: depo.ua
На дороги Хмельниччини до кінця року повернуть радари ДАІ
На дороги Хмельниччини до кінця року повернуть радари ДАІ

Оскільки Нацполиция не встигає запустити систему відеофіксації порушень на дорогах, у МВС збираються застосовувати радари, які залишилися від ДАІ, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Вести".

За словами заступника начальника Управління безпеки дорожнього руху Нацполиции Василя Брянцева, присутність на дорозі інспектора з радаром істотно знижує кількість порушень.

Але як скоро прилади знову з'являться на дорогах, оскільки є технічні та нормативні проблеми. На думку Брянцева, це може бути зроблено до кінця року.

Автоюрист Володимир Караваєв пояснив, що застосовувати радари ДАІ в ручному режимі не дозволяє закон про поліцію. Крім того, під час функціонування TruCAM було багато оскаржень з боку водіїв, які заявляли про неточності приладів.

З 2017 року в Україні поліцейські почнуть використовувати відеофіксацію фактів порушень водіями правил дорожнього руху. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. В даний час система відеозапису порушників на дорогах використовується в тестовому режимі, а з наступного року обіцяють, що вона почне працювати в повному обсязі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та