На дороги Хмельниччини до кінця року повернуть радари ДАІ

У МВС збираються застосовувати радари, які залишилися від ДАІ, на всіх українських дорогах
На дороги Хмельниччини до кінця року повернуть радари ДАІ
На дороги Хмельниччини до кінця року повернуть радари ДАІ

Оскільки Нацполиция не встигає запустити систему відеофіксації порушень на дорогах, у МВС збираються застосовувати радари, які залишилися від ДАІ, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Вести".

За словами заступника начальника Управління безпеки дорожнього руху Нацполиции Василя Брянцева, присутність на дорозі інспектора з радаром істотно знижує кількість порушень.

Але як скоро прилади знову з'являться на дорогах, оскільки є технічні та нормативні проблеми. На думку Брянцева, це може бути зроблено до кінця року.

Автоюрист Володимир Караваєв пояснив, що застосовувати радари ДАІ в ручному режимі не дозволяє закон про поліцію. Крім того, під час функціонування TruCAM було багато оскаржень з боку водіїв, які заявляли про неточності приладів.

З 2017 року в Україні поліцейські почнуть використовувати відеофіксацію фактів порушень водіями правил дорожнього руху. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. В даний час система відеозапису порушників на дорогах використовується в тестовому режимі, а з наступного року обіцяють, що вона почне працювати в повному обсязі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та