ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На дорогах Хмельничини почали зважувати великовагові автомобілі

Відповідне обладнання контролери встановили на автодорозі Хмельницького району
Depo.
14 липня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua
На дорогах Хмельничини почали зважувати великовагові автомобілі
На дорогах Хмельничини почали зважувати великовагові автомобілі

Співробітники трьох перевіряючих відомств чатують на великогабаритний та великоваговий транспорт, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Аби визначити, чи дотримуються перевізники встановлених нормативів, фахівці облавтодору застосовують пересувний габаритно-ваговий комплекс.

"Фахівці облавтодору та Укртрансінспекції заганяють на установку великоваговий автомобіль і перевіряють, чи не первищує загальна вага 40 тонн", - коментують дорожники.

Для порушників Кабмін розробив спеціальну формулу, за якою визначається розмір штрафу.

До прикладу, якщо зафіксоване перевантаження становить 10 тонн, а відстань перевезення - 500 км, то плата за проїзд сягне 30 євро.

Перевізник цю суму сплачує в гривнях за курсом Нацбанку. Якщо ж порушник не виконує фінансового зобов'язання, до справи береться виконавча служба.

На водія транспортного засобу також складається протокол про адміністративне правопорушення співробітником ДАІ. Штрафна санкція від 510 до 680 гривень.
Отже, перевірки великовагового автотранспорту на дорогах Хмельниччини відновлено. Принаймні, поки Уряд не накладе черговий мораторій для перевірчих органів.

Більше про стан доріг на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua