ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дністрі під кінець купального сесону відкрили рятувальну станцію

В с.Устя на Кам'янеччині тепер на воді безпечніше
Depo.
19 вересня 2015 11:06
ФОТО: depo.ua
На Дністрі під кінець купального сесону відкрили рятувальну станцію
На Дністрі під кінець купального сесону відкрили рятувальну станцію

Станцію відкрили, аби мінімізувати кількість випадків загибелі людей під час відпочинку, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію прес-служби відомства.

Співпраця рятувальників з місцевими посадовцями, керівниками підприємств та представниками інженерних військ ЗСУ Кам'янець-Подільського гарнізону - зрештою дала результат.

На Дністрі під кінець купального сесону відкрили рятувальну станцію - фото 1

Від закладення фундаменту до спорудження та оздоблення станції рятувальникам знадобилося лише два місяці. Наразі водолазно-рятувальна станція забезпечена всім необхідним обладнанням та технікою для рятування людей на воді - аероглісер, водолазні костюми, водолазні апарати "Аквалунг", засоби зв'язку, оперативний автомобіль "УАЗ" тощо.

На Дністрі під кінець купального сесону відкрили рятувальну станцію - фото 2

"Незабаром рятувальники матимуть на озброєнні ще й рятувальний човен "Чібіс", за допомогою якого будуть ліквідовувати з водойми берегові пожежі, до яких, через круті схили за допомогою автотехніки не добратися, -  каже головний рятувальник області Едуард Братко. - Крім того, для працівників відділення створені всі умови для несення служби. На щоденне добове чергування заступатимуть три працівники - водолаз, водій-моторист та фельдшер-рятувальник. Загалом, загальний штат водолазної станції складає 10 чоловік".

На Дністрі під кінець купального сесону відкрили рятувальну станцію - фото 3

Після символічного перерізання червоної стрічки гості оглянули приміщення станції. Настоятель храму с. Устя отець Василь окропив свяченою водою рятувальників, приміщення частини та техніку.

Зазначимо, що з початку року на воді в області загинуло 49 людей, з них одна дитина. Водолази ж ДСНС врятували 21 особу, з них 5 дітей.

Відтепер люди на березі Дністра зможуть відпочивати безпечніше, знаючи, що рятувальники у будь-який час прибудуть на допомогу.

Більше про безпеку і роботу рятувальників читайте на порталі Depo.Хмельницький.