ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На деякі "Доступні ліки" аптеки Хмельниччини завищили ціни до 190% при граничних 15%

Порушення виявили фахівці Держпродспоживслужби області при перевірці аптек у Красилові

Depo.
13 червня 2018 09:29
ФОТО: depo.ua

Повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту Держпродспоживслужби в області.

У травні в рамках щомісячного моніторингу щодо застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі "Доступні ліки", опрацювали інформацію від 5 аптечних мереж та закладів Хмельницької області, проаналізували 565 цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення.

"В одного суб'єкта господарювання, що здійснює свою господарську діяльність у Красилові виявили факт реалізації лікарських засобів, ціни на які були сформовані із завищеними граничними рівнями торговельних (роздрібних) надбавок по 7 препаратах в завищеному процентному діапазоні від 18,84 % до 190 %, при гранично допустимому рівні 15 %," - кажуть в Держпродспоживслужбі.

В результаті завищення торговельних надбавок суб'єкт господарювання обрахував споживачів та необґрунтовано отримав виручки на суму 470,26 гривень.

Нагадаємо, а торік у вересні в одного суб'єкта господарювання виявили факт реалізації лікарських засобів, ціни на які були завищеними по трьох препаратах в діапазоні від 27,7% до 63,7%.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook