На державні кордони готуються відправитися 240 випускників НАДПСУ

Серед цьогорічних випускників 52 є учасниками АТО , а троє - нагороджені державними нагородами 

27 квітня в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбудеться черговий випуск офіцерів-прикордонників, передає Depo.Хмельницький.

А з 11 квітня в Національній академії розпочалися заходи з розподілу офіцерів на посади.

За словами очільника вищого навчального закладу Держприкордонслужби генерал-майора Олега Шинкарука, процес розподілу випускників проводиться на принципах прозорості, відкритості та чесності.Цьогоріч до випуску готуються 240 підготовлених офіцерів, у тому числі 32 жінки, за такими спеціальностями як: охорона та захист державного кордону, правоохоронна діяльність, правознавство, автомобільний транспорт та філологія. Серед випускників - 52 брали участь в АТО і є учасниками бойових дій на Сході України. Державними нагородами нагороджено 3 випускника.

Розподіл проводиться за білетною системою та такими принципами та критеріями, як: екстериторіальності (випускник не розподілявся в регіон, де він вже служив, та до місця проживання батьків); розподіл здійснюється тільки в прикордонні загони та на окремі посади в регіональні управління; офіцери, освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, не розподіляються в зону антитерористичній операції; першочерговість у виборі місця служби офіцерам, які закінчують навчання з відзнакою - ця норма визначена Положенням про проходження військової служби; наявність сімейних обставин, які можуть впливати на проходження військової служби в одній із місцевостей; набуття права на отримання випускниками чергового військового звання.

І в такій черговості: спершу випускники, які закінчують навчання з відзнакою - до прикордонного відділу, загону. Далі - за рейтингом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький