На чию вулицю прийде свято: У Хмельницькому модернізують вуличне освітлення

У міському бюджеті на перше півріччя передбачили 3,5 млн грн на осучаснення системи вуличного освітлення

В обласному центрі за півроку 3,5 мільйони гривень витратять на заміну старих світильників на сучасні і енергоощадні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ТРК "Місто".

Торік на вулицях міста комунальне підприємство "Міськсвітло" встановило понад півтисячі сучасних світильників. Провели комунальники капітальний ремонт зовнішнього освітлення у віддалених районах міста - житловому масиві "Проскурівщина" та на двох вулицях мікрорайону Книжківці - Яблуневій і Старосадовій. На Проспекті Миру замінили понад 230 ліхтарів. На все-про-все витратили 10 млн грн.

"Сучасні LED-світильники енергоощадні та не потребують спеціальної утилізації. Вони складаються зі світлодіодів. Корпус приладів виготовлений із алюмінієвого сплаву. Вага одного ліхтаря сягає 11 кілограм. Світильники не потрібно часто змінювати, - каже директор підприємства "Міськсвітло" Володимир Пекарський. - Для кращого освітлення вулиць ліхтарі мають регульований кут нахилу. Завдяки сучасному освітленню Хмельницький суттєво заощаджує на електроенергії, яка витрачається на освітлення вулиць та багатоповерхових будинків."

У першому півріччі 2019 року планують продовжити модернізацію мережі зовнішнього освітлення. На це в міському бюджеті запланували 3,5 мільйони гривень.

Через місяць капітальний ремонт мереж освітлення розпочнеться у мікрорайоні Лезневе, проте, не обійдуть модернізацією всі мікрорайони. Не залишать поза увагою й прибудинкові території. Планується замінити освітлення на відрізку від вулиці Подільської до облфілармонії.

За словами комунальників, торік завдяки заміні ламп розжарювання на світлодіодні та встановленню нових світильників Хмельницький заощадив майже 4 мільйони гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький