На батьківщині Героя Петраківського хочуть продати танк для лікування бійця

Аби зібрати гроші на відновлення здоров'я Героя, ізяславці подали петицію до міської ради про продаж монументу
Depo.
4 жовтня 2016 09:42
ФОТО: depo.ua
На батьківщині Героя Петраківського хочуть продати танк для лікування бійця
На батьківщині Героя Петраківського хочуть продати танк для лікування бійця

На сайті Ізяславської міської ради з'явилась перша електронна петиція, передає Depo.Хмельницький.

Показово, що стосується вона збору коштів на вартісне і тривале лікування бійця АТО, Героя майора Олександра Петраківського, який уже більше двох років перебуває у дуже важкому стані в лікарні. На відновлення і реабілітацію Героя України потрібно понад 600 тисяч доларів.

вертаємося до Ізяславської міської ради з проханням винести на розгляд сесії міської ради питання демонтажу з метою подальшого продажу на брухт встановленої в зоні охорони пам’яток XVI-XVIII ст. в історичному ареалі м. Ізяслав Хмельницької області ІСУ-152. З отриманих коштів перерахувати необхідну для лікування майора Петраківського суму",  - йдется у петиції.

Нагадаємо, 20 липня 2014 року під час виконання бойової операції з забезпечення проходження колони техніки Збройних Сил України до аеропорту м. Луганськ, біля м. Щастя Луганської області група майора Петраківського потрапила у засідку чисельнішого ворога. Після того, як майор Петраківський віддав свого шолома розвіднику, який втратив власний у розпалі бою, йому в голову влучив осколок міни. Попри важке поранення, він виносив з-під обстрілу поранених бійців і продовжував здійснювати командування підрозділом. Після здійсненого в Харківському військовому шпиталі оперативного втручання, внаслідок помилки лікарів, майор Петраківський опинився в комі.

За висновками комісії лікарів Збройних Сил України і Міністерства охорони здоров’я України майору Петраківському рекомендовано продовжити лікування за кордоном, у США, у м. Г'юстон штату Техас. Лікування там коштуватиме непосильну для родини майора Петраківського суму 628 500 доларів США. 

У відчаї через брак коштів на лікування сина, батько бійця виставив на продаж Зірку Героя.

Попри те, що президент особисто пообіцяв батькові Героя всіляке сприяння, за два роки держава так і не віднайшла коштів на лікування Олександра Петраківського.

Також читайте На Хмельниччині вийшло друком видання про Героїв України

Більше про події Хмельниччини чита