На автодорозі Житомир - Чернівці завершують ремонт мосту через Бужок, що на Хмельниччині
Міст та ділянка автошляху Н-03 після завершення ремонту матиме по дві смуги руху в кожному напрямку
- Хмельницький
-
24 листопада 2021 08:24

У березні поточного року розпочато роботи з реконструкції ділянки автомобільної дороги загального користування національного значення Н-03 Житомир - Чернівці, між селами Пашутинці та Пашківці, в межах якої йде реконструкція мосту через річку Бужок.
Зараз шляховики завершують в'язання арматурного каркасу прогонової будови на мосту через р. Бужок, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби САД. Роботи проводять по правому проїзду мосту.
Далі приступають до бетонування прогонових будов, влаштування шарів покриття на лівому проїду штучної споруди та підходах, встановлення перильного та бар’єрного огородження, нанесення розмітки.
Штучна споруда здана в експлуатацію в 1959 році та за весь період користування була двічі розширена. Однак за останніми проектними рішеннями міст та ділянка автошляху Н-03 матиме по дві смуги руху в кожному напрямку.
Наприкінці вересня завершили роботи по правому проїзду мосту та нанесено тимчасову дорожню розмітку.
Нагадаємо, таких масштабних ремонтних робіт, подібних тим які тривають на даній ділянці, цей об’єкт не бачив.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:55 Кравченко: 57 прокурорів зі статусом інвалідності були звільненні після перевірок
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні