На автодорозі М-12 дорожники Хмельниччини наносять шумові смуги (ФОТО)

На відремонтованому автошляху міжнародного значення взялися за роботи пов'язані з підвищенням безпеки руху

На відремонтованих ділянках автодороги М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка, від Хмельницького до Війтовець, у зоні пішохідних переходів наносять шумові смуги, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби САД.

Яскраві червоні смуги, що влаштовуються на дорожньому покритті у декілька рядів, спричиняють вібрацію та шум при наїзді на них колесами авто, чим привертають увагу водія та примушують його зменшити швидкість перед пішохідним переходом - смертельно небезпечним місцем для пішоходів.

Хороша дорога провокує водіїв втрачати контроль над швидкістю, порушувати швидкісний режим, правила маневрування, а це все призводить до тяжких ДТП із людськими жертвами.

Окрім влаштування шумових смуг на GО Highway, вживаються інші заходи підвищення безпеки руху, зокрема, на цій ділянці: встановлюються нові модифіковані дорожні знаки із жовтою каймою, яку добре видно у темну пору доби, наноситься горизонтальна дорожня розмітка холодним пластиком, використання якого забезпечує не лише кращу видимість, але й краще зчеплення шин з поверхнею та шумовий ефект при наїзді, що підвищує увагу водія.

Нагадаємо, на автодорозі М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка на ділянці від Хмельницького у напрямку смт. Війтівці ремонти виконані вже на 70%. Паралельно й триває реконструкція автодороги М-12 на ділянці Західний під'їзд до Хмельницького.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook