На 20 км дороги М-12 з Хмельницького до Війтовець уклали асфальт (ФОТО)

Шляховики тримають під щоденним контролем роботу підрядників

На автодорозі М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка, на ділянці від Хмельницького у напрямку смт. Війтівці, тривають ремонтні роботи, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби САД.

За словами начальника Служби автомобільних доріг Петра Гнидюка, за обсягами та якістю виконання робіт підрядником, а також за дотриманням ним вимог нормативної документації здійснює постійний нагляд та контроль інженер відділу техконтролю. Проводиться й контроль фахівцями ДП "Науково-технічний центр "Дорожній контроль якості", у ході якого відбираються проби асфальтобетонних сумішей та визначаються фізико-механічні властивості матеріалів. І лише після проведених цими фахівцями обстежень та отримання висновків щодо належної якості виконаних робіт проводиться оплата підрядникові за виконані роботи.

На автодорозі М-12 уже влаштовали верхній шар дорожнього покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, протяжністю майже 20 км.

Окрім того, на інших ділянках проводиться регенерація існуючого покриття, розширення проїзної частини, укладаються нижні шари дорожнього одягу, а також виконуються роботи по відведенню води із проїзної частини шляхом влаштування бетонних лотків.

Загалом заплановано відремонтувати 35 км автодороги М-12 від Хмельницького до Війтовець.

Нагадаємо, натомість на відрізоку дороги від Головченець Летичівського району і до кордону із Вінницькою областю ніяк не можуть увійти ремонти в активну фазу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький