ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Музей внутрішніх справ зустрів перших відвідувачів

В міліції запевняють, що зовсім скоро музей буде готовий повністю і відчинить двері широкому загалу
Depo.
13 жовтня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua
Музей внутрішніх справ зустрів перших відвідувачів
Музей внутрішніх справ зустрів перших відвідувачів

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на "0382", першу екскурсію для ліцеїстів провів науковий співробітник музею полковник у відставці Корнацький Дмитро Володимирович.

Він розповів: "Спочатку ми думали, що до музею ввійдуть лише експонати, які мають відношення виключно до правоохоронних органів, однак у Миколи Олександровича більш масштабне мислення й таким чином музей наповнюють експонати з усіх органів, що підпорядковані МВС. Це і прикордонники, і МНС, і Національна гвардія. Таким чином у Хмельницькому не просто музей, а історико-меморіальний комплекс органів внутрішніх справ", - підсумовує полковник.

 Музеї внутрішніх справ зустрів перших відвідувачів  - фото 1

На екскурсію приїхали кращі учні ліцею, це своєрідне заохочення у навчанні, крім того і з профорієнтаційною метою, оскільки зовсім скоро хлопцям потрібно буде визначитись з напрямком професії. В управлінні МВС розповідають, що загалом у них працює близько 30 співробітників, які свого часу були вихованцями саме Кам’янецького військового ліцею.

 Музеї внутрішніх справ зустрів перших відвідувачів  - фото 2

Як розповів керівник проекту підполковник Бухер Ігор Васильович: "У нашому музеї вже близько двох з половиною тисяч експонатів. Почалося з того, що ми самі почали віддавати з особистих колекцій речі, а вже потім стали включатись у роботу інші. Це і колишні працівники, і рідні уже загиблих міліціонерів, пенсіонери, тобто усі ті, хто небайдужий та хотів увійти в історію та посприяти спільній справі", - повідомляє радник начальника УМВС в Хмельницькій області.Про музеї читайте більше на Depo.Хмельницький.