Молодому хлопцеві з Хмельниччини ревнощі обійшлися в 28 тис. грн

Юнак з Ярмолинеччини побив свого суперника і потрапив на лаву підсудних

Повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Апеляційного суду області.

Апеляційний суд залишив без змін вирок Ярмолинецького районного суду у справі про нанесення тілесних ушкоджень. 20-річного хлопця визнали винним за ч.1 ст.122 - умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження і ст.128 - необережне середньої тяжкості тілесне ушкодження ККУ.

Молодику призначили 2 роки обмеження волі. Проте, з врахуванням пом'якшуючих обставин і відсутності судимості, від відбування цього покарання звільнили, призначивши рік іспитового строку. На користь потерпілого стягнули 28 тис. грн моральної шкоди.

Обвинувачений на ґрунті ревнощів кілька разів умисно вдарив потерпілого кулаком в обличчя, чим спричинив травматичний злам щелепи - ч.1 ст.122 ККУ. Після чого потерпілий впав на землю, отримавши серйозну травму плечового суглоба - ст. 128 ККУ.

В суді обвинувачений пояснив, що приревнував потерпілого до своєї дівчини.

Прокурор оскаржив вирок до апеляційної інстанції, бо вважав, що всі тілесні ушкодження нанесені потерпілому умисно. Відтак, дії обвинуваченого потрібно кваліфікувати лише за ч. 1 ст. 122 КК.

Апеляційний суд скаргу прокурора відхилив і підтримав винесений вирок.

Нагадаємо, а чоловіка зі Старокостянтинівщини від в'язниці врятувала жінка, які він підрізав. Суд за нанесення важких тілесних ушкоджень призначив йому вирок у три роки іспитового терміну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький