ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міжнародний кінофестиваль "Бруківка", що відбувся в Кам'янці, назвав переможців

Кращих визначили у номінаціях: Український аматорський фільм, Іноземний аматорський фільм, Український професійний фільм, Іноземний професійний фільм, Анімаційний фільм та Соціальна реклама 

Depo.
25 червня 2018 16:59
ФОТО: depo.ua

Завершився триденний Міжнародний кінофестиваль "Бруківка", який в одному місці зібрав не лише поціновувачів хорошого кіно, а й відомих режисерів та сценаристів, а також тих, хто лише робить перші кроки до кіноматографу, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Кам'янець-Подільської міськради.

Впродовж трьох днів професійне журі оцінювало роботи, що надійшли на адресу фестивалю як з України, так і з-закордону, й під час закриття фесту оголосили результати конкурсної частини, визначивши переможців за номінаціями.

Український аматорський фільм:
1. "Невеселий", режисер Дмитро Чухран (Сєвєродонецьк, Луганська область);
2. "Довкола кіно", режисер Олександр Шеремета (Київ);
3. "Наперстки", режисер Орест Смілянець (Київ) та "Рівновага", режисер Устин Данчук (Херсон).

Іноземний аматорський фільм:
1. "You Won't Leave Me, Right?", Director Gilb Baldoza (Diliman Quezon City, Philippines);
2. "PM 2.5", Director Piotr Biedroń (Cracow, Poland);
3. "The King is Dead", Director Miguel Lambert (Montréal, Canada).

Український професійний фільм:
1. "Цвяхи", режисер Ахмеді-Ернес Сархікаліл (Сімферополь/Київ;)
2. "Ще один день", режисер Олександр Шимко (Борщів, Тернопільська область);
3. "Анахата", режисер Ріта Кузьмина (Київ/Чернівці).

Іноземний професійний фільм:
1. "Telephone", режисер Muhammad Bayazid and Samah Safi Bayazid (Syrian Arab Republic);
1. "Game", режисер Jeannie Donohoe (USA),
3. "Between Mournings", режисер Frederic Debrabant (Paris, France).

Анімаційний фільм:
1. "Піщаний мандрівник", режисер Ерік Гіссманн (Нідерланди);
2. "Ірма", режисер Алехо Щеттіні (Монтевідео, Уругвай);
3. "Токсичні відносини".

Соціальна реклама:
1. "Подаруй життя", режисер Артем Добрицький (Харків, Україна);
2. "Друг, який завжди захистить", режисер Софія Яцейко (Київ/Львів, Україна);
3. "Робочі будні місцевого депутата", режисер Сергій Пудіч (Одеса, Україна.).

Особлива відзнака кінофестивалю за кращу соціальну рекламу:
"Смартфон", гурток виготовлення сувенірів (Кам'янець-Подільський).

Особливі відзнаки від продюсера Володимира Філіппова:
- "Квіти цілодобово", режисер Олександра Бровченко (Київ);
- "Мана". Початок легенди, режисер Сергій Дмитренко (Волноваха, Донецька область).

Краща акторська гра: "Удар", режисер Павло Гриб (Київ);
"Crabgirl", режисер Сергій Пудіч (Одеса).

Відзнака за кращу операторську роботу і художню постановку
"Анна Райнер - Darkest of Blue", режисер Оксана Курмаз (Миколаїв, Донецька область).

Кращий анімаційний український фільм: "Цвяхи", режисер Ахмеді-Ернес Сархікаліл (Сімферополь/Київ) Letter to Fest
"Сильні духом", режисер В'ячеслав Бігун (Київ) - Відзнака за соціальну значущість.

Гран-прі фестивалю: "In a Land of Macho Men, The Queer is King", режисер Dave Carrizosa (Monterrey, Mexico)

Відзнаки за результатами глядацьких симпатій:
1. Кращий професійний фільм: "Дякую", режисер Дзен Евстигнейкін (Київ).
2. Кращий аматорський фільм: "Blanca", режисер Mariana Peña (Venezuela, Bolivarian Republic of).
3. Краща анімаційна стрічка: "Воїни лісу 2", режисер Богдан Савлюк (Івано-Франківськ).
4. Краща соціальна реклама: "Тваринний суд", режисер Олександра Бровченко (Київ, Україна).

Нагадаємо, понад 60 молодих режисерів із 20 областей України та закордону представляли свої твори впродовж трьох днів на молодіжному різножанровому фесті кіно.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook