Міжнародний фест "Файне місто" може переїхати на Хмельниччину

Організатори тернопільського фестивалю, який відомий далеко за межами України, придивляються до нових локацій на Хмельниччині

У Хмельниччини є реальні шанси прийняти на своїй території міжнародний фестиваль "Файне місто", що традиційно відбувається на Тернопільщині, передає Depo.Хмельницький з посиланням на допис в ФБ співзасновника фесту Максима Черкашина.

Днями меломани з Тернополя вже навіть оглянули можливі локації для міжнародного музичного фестивалю поблизу Шепетівки.

"Файне місто ніколи не зупиняється на досягнутому! На запрошення наших потенційних партнерів, ми приїхали оглянути локацію поблизу Шепетівки", - написав Максим.

Нагадаємо, "Файне місто" - міжнародний фестиваль, в якому перетинаються практично всі сучасні напрямки музики: рок, альтернатива, фолк, поп, денс-музика.

Цьогоріч у липні відбувся вже п'ятий ювілейний фест "Файне місто - територія вільних людей". Тоді виступили чимало закордонних виконавців, таких як Guano Apes (Німеччина), Poets Of The Fall (Фінляндія), Skindred (Великобританія), BRUTTO (Білорусь).

Крім того, публіку запалювали улюблені українські музиканти та гурти: "Брати Гадюкіни", "Друга Ріка", ТНМК, O.Torvald, "Антитіла" та багато інших. Також на фесті була літературна сцена.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький