ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Митрополит просить правоохоронців покарати козаків за пораненого священника

Митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній (Махота) обурений тим, що священнику, який постраждав від розриву гармати, винуватці трагедії не надають жодної допомоги
Depo.
11 червня 2015 10:39
ФОТО: depo.ua
Митрополит просить правоохоронців покарати козаків за  пораненого священника
Митрополит просить правоохоронців покарати козаків за пораненого священника

 

Протоієрей Михайло Кулін, який постраждав від осколків розірваної гармати під час поминальних заходів в Старосинявському районі, потребує допомоги. Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” розповів Митрополит Антоній Махота, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Священнослужитель вкрай обурений фактом, що постраждалому навіть не принесли вибачень, уже не кажучи про допомогу у лікуванні.

“Все лікування, операція, медикаменти лежать на плечах духовенства Старосинявського благочиння і всієї єпархії, а також на матушці священика, яка сама є інвалідом другої групи з двома дітьми на руках” – говорить святий отець.

Також представник духовенства хоче знати: чому не один рік стріляли з гармати часів Пилявецької битви без дозволу відповідних органів? Чому організатори поминальних заходів не потурбувалися про безпеку громадян, чому не було швидкої на таких масових заходах і, головне, хто за це буде відповідати?

Митрополит просить компетентні органи бути справедливими в розгляді цієї справи.

До слова, на пост Митрополита Антонія вже відгукнулося чимало людей, які запропонували матеріальну допомогу на лікування постраждалого.

Нагадаємо, що в середу під час поминальних заходів у Старосинявському районні священник отримав "гарматне" поранення.