UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Митники Хмельниччини в січні до бюджету перерахували більше 300 млн грн

Середньоденні нарахування зросли до 15 мільйонів гривень

Митники Хмельниччини в січні до бюджету…

У січні середньоденні нарахування на Хмельницькій митниці ДФС зросли до 15 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

За січень Хмельницькою митницею ДФС перераховано до бюджету 303 мільйони гривень митних платежів. У порівнянні з січнем 2018 року це більше на 127 мільйонів гривень.

Найбільшими платниками за перший місяць стали підприємства паливно-енергетичного та агропромислового комплексу, хімічної і легкої промисловості. Відповідно у звітному періоді бюджетоформуючими товарами були: полімери етилену в первинних формах, частини та пристрої моторних транспортних засобів трактори, насоси повітряні та вакуумні.

"Активізації зовнішньоекономічної діяльності в першу чергу сприяє інноваційна діяльність митниці, електронізація послуг та сервісів. Також важливу роль відіграє впровадження механізму "Єдиного вікна". Це оптимізує і спрощує проходження митних процедур представниками бізнесу. Примітно, що чимало пропозицій щодо удосконалення діяльності митниці ми отримуємо від громадськості, з якою системно співпрацюємо," - коментує результати роботи начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Нагадаємо, митники Хмельниччини торік поповнили бюджет на 3,5 мільярда гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook