Митники Хмельниччини торік поповнили бюджет на 3,5 мільярда гривень

Середньоденні нарахування митних платежів за 2018 фактично досягли 13,9 мільйона гривень

За 2018 рік Хмельницькою митницею ДФС перераховано до бюджету 3 мільярди 477 мільйонів гривень, що у порівнянні з аналогічним періодом більше на 348 мільйонів гривень, або на 11%, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі фіскалів області.

При цьому середньоденні нарахування митних платежів за 2018 фактично досягли 13,9 мільйона гривень, у 2017 році вони були на рівні 12,5 мільйона гривень.

У звітному періоді бюджетоформуючими товарами які ввозились з-за кордону на Хмельниччину, були твели для ядерних реакторів, митна вартість яких склала 2,8 мільярда гривень. При їх ввезенні сплачено 559 мільйонів гривень, що склало понад 16% від загальної суми стягнутих митницею податків. На другій позиції - полімери етилену в первинних формах, митна вартість яких склала понад 1 мільярд гривень. Відповідно бюджет за результатами митного оформлення отримав 239 мільйонів гривень митних платежів, що склало 6,9% від загальної суми стягнутих податків.

Найбільшими платниками митних надходжень у 2018 році стали підприємства області, які працюють у паливно-енергетичному та агропромисловому комплексах, а також у сфері хімічної та легкої промисловості. По суті вони забезпечили майже половину усіх митних платежів в області.

"Співпраця із суб‘єктами зовнішньоекономічної діяльності Хмельницька митниця ДФС є прозорою та інтерактивною. Зокрема, ми перейшли на оформлення процедур через систему "Єдиного вікна"; запровадили автоматизовану систему оцінки ризиків, яка "показує", який сааме товар потрібно оглянути. Якщо ж суб'єкт ЗЕД чітко формує пакет необхідних документів і дотримується усіх норм та правил, то проблем із проходженням митних операцій взагалі не виникає. Також забезпечено чітку комунікацію із представниками бізнесу, що дозволяє вирішувати назрілі питання у режимі реального часу," - каже начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Нагадаємо, податківці запровадили новий сервіс для електронного заповнення декларації про доходи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #митниця