UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Митники Хмельниччини торік поповнили бюджет на 3,5 мільярда гривень

Середньоденні нарахування митних платежів за 2018 фактично досягли 13,9 мільйона гривень

Митники Хмельниччини торік поповнили бюд…

За 2018 рік Хмельницькою митницею ДФС перераховано до бюджету 3 мільярди 477 мільйонів гривень, що у порівнянні з аналогічним періодом більше на 348 мільйонів гривень, або на 11%, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі фіскалів області.

При цьому середньоденні нарахування митних платежів за 2018 фактично досягли 13,9 мільйона гривень, у 2017 році вони були на рівні 12,5 мільйона гривень.

У звітному періоді бюджетоформуючими товарами які ввозились з-за кордону на Хмельниччину, були твели для ядерних реакторів, митна вартість яких склала 2,8 мільярда гривень. При їх ввезенні сплачено 559 мільйонів гривень, що склало понад 16% від загальної суми стягнутих митницею податків. На другій позиції - полімери етилену в первинних формах, митна вартість яких склала понад 1 мільярд гривень. Відповідно бюджет за результатами митного оформлення отримав 239 мільйонів гривень митних платежів, що склало 6,9% від загальної суми стягнутих податків.

Найбільшими платниками митних надходжень у 2018 році стали підприємства області, які працюють у паливно-енергетичному та агропромисловому комплексах, а також у сфері хімічної та легкої промисловості. По суті вони забезпечили майже половину усіх митних платежів в області.

"Співпраця із суб‘єктами зовнішньоекономічної діяльності Хмельницька митниця ДФС є прозорою та інтерактивною. Зокрема, ми перейшли на оформлення процедур через систему "Єдиного вікна"; запровадили автоматизовану систему оцінки ризиків, яка "показує", який сааме товар потрібно оглянути. Якщо ж суб'єкт ЗЕД чітко формує пакет необхідних документів і дотримується усіх норм та правил, то проблем із проходженням митних операцій взагалі не виникає. Також забезпечено чітку комунікацію із представниками бізнесу, що дозволяє вирішувати назрілі питання у режимі реального часу," - каже начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Нагадаємо, податківці запровадили новий сервіс для електронного заповнення декларації про доходи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"