Мітингуючі хмельницькі чорнобильці прийняли звернення до Президента

Так завершився півторагодинний мітинг під стінами обласного Білого дому
Depo.
15 червня 2016 12:03
ФОТО: depo.ua
Мітингуючі хмельницькі чорнобильці прийняли звернення до Президента
Мітингуючі хмельницькі чорнобильці прийняли звернення до Президента

На мітингу чорнобильці, що зібралися практично зі всієї області вирішили звернутися до Президента, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Свої вимоги направлять напряму Порошенку, бо місцева влада вчергове закрила очі на проблеми чорнобильців і сьогодні до нас так ніхто й не вийшов знову," – каже голова Хмельницької міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” Володимир Лукіянчук.

Мітингуючі хмельницькі чорнобильці прийняли звернення до Президента - фото 1

Аналогічні акції з вимогами до Глави держави пройшли й в інших містах України, в тому числі й в столиці.

У звернені з-поміж іншого: "Ми переконалися, що без участі Президента України в країні не вирішується жодна значима проблема. Тому звертаємося до Вас, як Глави держави, Гаранта конституційних прав і свобод людини, з такими вимогами:

1.Ініціювати відкликання з Верховної Ради України згаданих законопроектів №4650 "Про правонаступництво України" щодо скасування дії актів СРСР на території України" та №4608 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій".

2.Вжити заходів щодо невідкладного розгляду у Верховній Раді України та прийняття законопроекту про поліпшення пенсійного забезпечення інвалідів-чорнобильців, реєстраційний №4442 "Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо пенсійного забезпечення", у підготовці якого взяли участь громадські чорнобильські організації.

3.Виконати, нарешті, своє зобов’язання, надане 26 квітня 2016 року під час покладання квітів до Меморіалу Героям-чорнобильцям, щодо проведення особистої зустрічі з лідерами всеукраїнських громадських чорнобильських організацій.