Місцеві вибори відбудуться за новим Законом, який депутати уже проголосували в першому читанні

В Хмельницькому обговорили новий Закон і запропонували зміни

У Хмельницькому обговорили законопроект про місцеві вибори, за який у першому читанні проголосували нардепи, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на газету "Є".

Експерти, громадські діячі та представники політичних партій обговорили зміни до законодавства про місцеві вибори.

"У нас сьогодні є можливість ті недоліки, які на наш погляд є в законі, довести до законотворця. Тому всі пропозиції та зауваження, ми маємо передати розробникам Закону, і вони мають можливість внести всі правки до того, поки його остаточно не прийняли", - вважає голова Хмельницького обласного осередку КВУ Юрій Ануфрієв.

"Існує незрозуміла ситуація, як відбуватимуться вибори в так званих об’єднаних і не об’єднаних громадах.  Тому в перехідних положення до Конституції потрібно внести норми стосовно кінцевої дати, коли повинні об’єднатися усі територіальні громади по всій Україні. І, коли декілька громад об’єднаються після виборів, буде створена тоді нова громада, то в такій громаді мають пройти позачергові вибори",- каже кандидат політичних наук, експерт КВУ Ігор Гаврада.  
 
Утім вже зараз є чимало думок, що після чергових виборів на деяких територіях проводити позачергові вибори буде дорогим задоволенням.

Проте в КВУ переконані, що демократія ніколи не була безкоштовним задоволенням.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький