Місцеві вибори: На Хмельниччині зафіксовано збір персональних даних в агітнаметах
Спостерігачі на Віньковеччині зафіксували у наметах двох політичних сил збір персональних даних виборців
- Хмельницький
-
15 жовтня 2020 08:18

Днями у Віньківцях представники політичних сил збирали персональні дані виборців, передає Depo.Хмельницький з посиланням на ГМ "ОПОРА".
Як зазначено, агітатори агітатори партії "Сила і честь" у своєму наметі пропонували виборцям заповнити анкету "Вирішення проблем громади – місцеві вибори 2020". Анкета надрукована з одного боку аркуша А4. Відповівши на питання, респондент має також вказати прізвище, ім’я та по батькові. А в шапці анкети є графи для написання номера телефону та міста.
А у наметі ВО "Батьківщина" потенційним виборцям пропонували залишити свій підпис, а заодно і прізвище, ім’я, по батькові, адресу і контактний телефон під вимогою "негайно припинити ціновий геноцид і встановити посильні і справедливі ціни на енергоносії для побутових споживачів".
"Аркуш з текстом вимоги, адресованої президенту, прем’єр-міністру та голові Верховної Ради України представникові ОПОРИ дозволили залишити собі. На момент, коли факт збору підписів зафіксував спостерігач, свої персональні дані агітаторам залишили 82 особи", – додають в "ОПОРІ".
До того ж, у жодному з наметів виборців не просили надати згоду на обробку персональних даних.
"Збір персональних даних виборців без їхньої згоди на обробку цих даних може порушувати законодавство "Про захист персональних даних", оскільки не допускається обробка даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини", – зазначає координатор спостереження ГМ"ОПОРА" за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:59Трагедія на Хмельниччині: 18-річний мотоцикліст на смерть збив 11-річного хлопчика
- 13:01Міжрегіональну схему переправлення чоловіків через державний кордон викрили на Хмельниччині ФОТО
- 09:40На Хмельниччині вночі ППО збила 4 дрони
- 12:40На Хмельниччині п'яна жінка забула в гостях свою 4-місячну дитину
- 10:23На Хмельниччині затримали двох агентів РФ, що планували підірвати автівки вісьмох депутатів ФОТО
- 17:35Сервіс "Електронної черги" - оформлення біометричних паспортних документів у зручний час
- 10:45Ракетний обстріл Хмельниччини: Що відомо
- 10:35 ЗСУ збили вночі над Україною 13 з 23 ракет та 40 з 109 БПЛА
- 16:38Зеленський вручив орден "Золота Зірка" наймолодшому Герою України
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 20:39Розповсюджували метадон у двох областях: Судитимуть організаторів наркокартелю з щомісячним прибутком у 5 млн грн ФОТО
- 12:18Про підозру повідомлено трьом особам, що вимагали у жителя Хмельниччини 200 тисяч доларів ФОТО
- 13:41Заставу для ексочільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи зменшено на 100 млн грн
- 10:48У Хмельницькому суд відправив за ґрати на 4 роки чоловіка за ухилення від мобілізації
- 14:29На війні загинув відомий мураліст з Хмельниччини ФОТО
- 15:26На Хмельниччині пенсіонер потрапив під суд за те, що тримав у жахливих умовах три десятки коней
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 10:57Вночі на Хмельниччині за 15 хв повітряної тривоги збили 2 "шахеди"
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію