Місцеві вибори-2020: Хто рахуватиме голоси у міських ТВК на Хмельниччині
ЦВК затвердила склад виборчих комісій, в тому й числі й 13 міських
Про це йдеться в постанові Центральної виборчої комісії, передає Depo.Хмельницький.
Волочиська міська ТВК
Голова комісії – Шумило Наталія Петрівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Курейко Сергій Анатолійович, 1995 року народження – від місцевої організації Української партії "Єдність" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Петричук Катерина Леонідівна, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Базалійський Петро Панасович, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Войціцька Валентина Василівна, 1964 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Горобець Михайло Володимирович, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Задерейко Максим Валерійович, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Задерейко Наталія Юріївна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Король Олександр Анатолійович, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Корчинська Людмила Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації Партії промисловців і підприємців України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Лигун Лілія Іванівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Козацька Народна Партія" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Лісанкова Тетяна Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Мойсеєва Ірина Вікторівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Павлюк Сергій Анатолійович, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Рябий Федір Федорович, 1975 року народження – від місцевої організації політичної партії "Громадянська позиція" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Тарасюк Олена Андріївна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ткачук Валентина Іванівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шишацька Надія Павлівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Городоцька міська ТВК
Голова комісії – Гаєвська Євгенія Євгеніївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Мостова Леся Анатоліївна, 1985 року народження – від місцевої організації Партії промисловців і підприємців України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Дезік Оксана Леонідівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Горчиця Тетяна Миколаївна, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гук Тетяна Дофілівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кілянчук Катерина Михайлівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Клименко Олександра Олексіївна, 1936 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Круковська Олена Петрівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Мазур Геня Феліксівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії "РУХ ЗА РЕФОРМИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Мутика Андрій Олександрович, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Німа Валентина Миколаївна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Опаца Оксана Іванівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Оржиховський Валентин Альбінович, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Сєрова Світлана Анатоліївна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Скрупська Оксана Миколаївна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Сумик Галина Олександрівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Харкава Катерина Віталіївна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ярошевська Галина Миколаївна, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Деражнянська міська ТВК
Голова комісії – Олійник Надія Адольфівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Сунік Галина Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Гуцал Людмила Миколаївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Гусько Лідія Петрівна, 1947 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Заремба Ліана Леонідівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кенц Анатолій Іванович, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Криськова Валентина Дмитрівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Лялька Надія Антонівна, 1963 року народження – від місцевої організації Української партії "Єдність" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Мазур Галина Мартинівна, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Періжок Лариса Петрівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Петрова Оксана Євгеніївна, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Підгорець Аркадій Филимонович, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Пузан Микола Дмитрович, 1949 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Пясецька Людмила Григорівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Христенок Анна Валеріївна, 1982 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Черкаська Ганна Артемівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Штейдер Ольга Анатоліївна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Юрковська Яна Миколаївна, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сила і Честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Дунаєвецька міська ТВК
Голова комісії – Гризак Надія Анатоліївна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Гураєвська Тетяна Станіславівна, 1983 року народження – від місцевої організації Народної Партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Чернишова Алла Іванівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Бабич Любов Михайлівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Бачинський Аркадій Антонович, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Білоконна Вікторія Борисівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Горбачевська Людмила Яківна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гусар Галина Євгенівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Дак Валентина Василівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дехтяр Алла Борисівна, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Збрицький Ігор Вячеславович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Іванощук Сергій Васильович, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Мількевич Микола Савелійович, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Самойлюк Людмила Іванівна, 1983 року народження – від місцевої організації Партії "ВІДРОДЖЕННЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ситар Майя Павлівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Точинська Тетяна Вікторівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шляхтиченко Оксана Юріївна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Ярушинська Світлана Вікторівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Ізяславська міська ТВК
Голова комісії – Банацька Тетяна Олександрівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Стецюк Василь Миколайович, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Віт Дмитро Володимирович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Бабієць Лариса Панасівна, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Безкоровальний Володимир Іванович, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Віт Ольга Анатоліївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Загоруй Лідія Михайлівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Костушевич Олена Станіславівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Куровська Тетяна Олександрівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Новіков Максим Олександрович, 1990 року народження – від місцевої організації Української партії "Єдність" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Новіков Олександр Миколайович, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "АДВОКАТ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Пестовська Людмила Леонідівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Савченко Людмила Василівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ульянкіна Валентина Василівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Федорчук Алла Андріївна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Чубій Світлана Василівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шевчук Тетяна Петрівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шуригін Михайло Сергійович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Кам’янець-Подільська міська ТВК
Голова комісії – Данилишина Наталія Василівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Хімяк Олена Миколаївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – В’юнова Людмила Іванівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Белінський Віталій Миколайович, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Беркута Світлана Вікторівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Дехтієвська Олена Дмитрівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Добровольський Марк Ігорович, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Дражньовська Наталія Василівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії "РУХ ЗА РЕФОРМИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дрозд Юлія Вікторівна, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Загоруйко Валентина Опанасівна, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Мосьондз Ігор Володимирович, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Остафійчук Тетяна Володимирівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Охота Борис Борисович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Підскоцький Олег Іванович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Стремедловська Людмила Іванівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Трасіух Сергій Володимирович, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Хоменчук Людмила Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ялоха Станіслав Йосипович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Красилівська міська ТВК
Голова комісії – Шмигельська Людмила Олександрівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Шаховал Андрій Вячеславович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Тимощук Оксана Михайлівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Бровчук Леся Іванівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Волинець Таїса Василівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Галайко Микола Леонідович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гонтар Раїса Василівна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Демидюк Ольга Миколаївна, 1995 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЛІБЕРТАРІАНСЬКА ПАРТІЯ 5.10" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Комар Надія Іванівна, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Кучинська Оксана Миколаївна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Маланчак Леся Іванівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Меленчук Володимир Казимирович, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Нахілко Юрій Олександрович, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Пащук Іван Васильович, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Пташка Тетяна Анатоліївна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Сердюк Андрій Олександрович, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОШУКАНІ УКРАЇНЦІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Тарнапольська Тетяна Михайлівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Хмельницький Микола Карлович, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Нетішинська міська ТВК
Голова комісії – Пенчук Василь Степанович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Кирилюк Оксана Сергіївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Процик Тетяна Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Гаврилюк Руслана Леонідівна, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Дехтярук Ольга Володимирівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дяченко Марія Антонівна, 1948 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Коваленко Лариса Юріївна, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кордан Ганна Дмитрівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кочина Катерина Анатоліївна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Кривий Валерій Іванович, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Меренюк Тетяна Віталіївна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Михалевська Євгенія Анатоліївна, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Самковська Людмила Георгіївна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Фабрицька Світлана Вячеславівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Цимбалюк Анатолій Петрович, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії "РУХ ЗА РЕФОРМИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Чернієвська Анжела Вячеславівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шелепало Петро Іванович, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Шелест Валерія Валеріївна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Полонська міська ТВК
Голова комісії – Маріуца Валерій Феодосійович, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Вишковський Сергій Валентинович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Тимосевич Анна Валеріївна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Валівач Світлана Анатоліївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Ватрас Ольга Володимирівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Вознюк Людмила Аркадіївна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гладчук Алла Рашелівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Глівінська Галина Богданівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Григорович Георгій Сергійович, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Заблоцька Неля Степанівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Замотайло Олександр Пилипович, 1981 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Клименко Лариса Миколаївна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Козацька Народна Партія" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Коблай Олег Миколайович, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Лузан Ольга Славівна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Оруський Павло Леонтійович, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Романько Віталій Анатолійович, 1976 року народження – від місцевої організації Партії "ВІДРОДЖЕННЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Франчук Ярослав Русланович, 1992 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шпак Олександра Іванівна, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Славутська міська ТВК
Голова комісії – Моносюк Володимир Васильович, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Сівоха Олена Миколаївна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Попригіна Вікторія Олександрівна, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Григор’єва Тетяна Іванівна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Ішмуратова Інна Анатоліївна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Коломієць Раїса Григорівна, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Котик Мар’яна Миколаївна, 1994 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВИМАГАЄМО ЗМІН" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Кузмінчук Ольга Іванівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Максимчук Віра Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Мосіюк Василь Васильович, 1972 року народження – від місцевої організації Народної Партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Наумук Наталія Олексіївна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Очкур Ярослав Анатолійович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Пономарьова Лілія Іванівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Садовська Олена Олександрівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Сєргєєва Галина Сергіївна, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Сініцина Ольга Миколаївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Федорчук Іванна Леонідівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Якимчук Світлана Анатоліївна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Старокостянтинівська міська ТВК
Голова комісії – Гаврилюк Надія Григорівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Вознюк Марія Петрівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "АДВОКАТ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Казімірьонок Наталія Василівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Адамчук Андрій Анатолійович, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Бегеба Наталія Миколаївна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Васильчук Алла Михайлівна, 1988 року народження – від місцевої організації Української партії "Єдність" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Возна Анастасія Андріївна, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гулеватий Дмитро Володимирович, 1997 року народження – від місцевої організації Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дисич Світлана Вікторівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сила Людей" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Духновська Наталія Віталіївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Купріян Сергій Володимирович, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Попельнюк Наталія Вікторівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Романюк Наталія Олександрівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Содома Ілля Олегович, 2002 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Сторожук Марина Олександрівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИ