ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Місцеві громади Хмельниччини зібрали податків на 200 мільйонів гривень більше планованого

Активісти самі спонукають бізнес до наповнювання казни
Depo.
28 липня 2015 15:43
ФОТО: depo.ua
Місцеві громади  Хмельниччини зібрали податків на 200 мільйонів гривень більше планованого
Місцеві громади Хмельниччини зібрали податків на 200 мільйонів гривень більше планованого

Податкова реформа, яка зміцнила базу оподаткування і забезпечила фінансову самодостатність громад, спонукала їх очільників до активного пошуку джерел наповнення місцевих бюджетів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ДФС області.

"Це бюджетний позитив, який принесла фінансова децентралізація і пряма зацікавленість громад у тому, щоб мати надходження, які можна використати на ремонт доріг, шкіл, дитсадків, лікарень та інших соціальних закладів. Йдеться передусім про акцизний податок, плату за ліцензії на право торгівлі алкогольними і тютюновими виробами, податок на майно. Вони працюють на місцеві громади", - зазначив керівник Державної фіскальної служби Хмельниччини, депутат обласної ради Мар'ян Зеленецький.   

Відтак, місцеві платежі виконано на 169%. Фактично до бюджетів територіальних громад сплачено понад 11 мільйонів гривень, що більше від завдання на 4,5 мільйона гривень.

У зв'язку з віднесенням з 1 липня поточного року пива до категорії алкогольних напоїв суб'єктами господарювання станом вже отримано 220 ліцензій. Зокрема, у червні до бюджетів громад додатково від ліцензування роздрібної торгівлі надійшло понад 350 тисяч гривень. Загалом від реалізації пива місцеві бюджети з початку року отримали вже понад 5 мільйонів гривень.

Про місцеві бюджети та роботу ДФС читайте більше на Depo.Хмельницький.