UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Місцеві бюджети Хмельниччини торік отримали 6,7 млрд грн

Надходження до місцевих бюджетів області зросли на мільярд гривень

Місцеві бюджети Хмельниччини торік отрим…

За повідомленням керівника ГУ ДПС у Хмельницькій області Валерія Коновальчука, у 2019 році місцеві бюджети краю отримали 6,7 мільярда гривень податків та зборів, що порівняно з попереднім результатом більше на 19%, або на мільярд гривень, передає Depo.Хмельницький.

Виконання завдання територіальних громад забезпечено на рівні 106%. Таким чином додатково до індикативу місцеві бюджети отримали 374 мільйони гривень податкових платежів.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. За січень-грудень 2019 року до бюджетів місцевих громад Хмельниччини надійшло 4,5 мільярда гривень цього податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень на 120%, або на 768 мільйонів гривень.

Крім того, до місцевих бюджетів протягом 2019 року надійшло: єдиного податку – 947 мільйонів гривень, земельного податку та орендної плати – 755 мільйонів гривень.

"Безумовно, що системне наповнення бюджетів громад у першу чергу формує тенденцію до економічної та соціальної стабільності у регіоні. Примітно, що темпи росту надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність профілактичних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводить податкова служба спільно з активом громад. Головна тема дискусії стосується детінізації ринку праці та підприємницької діяльності, що позначається на зарплатних податках, а також земельному та акцизному податку з роздрібного продажу. У тих громадах, де керівники громад розуміють важливість своєї участі у забезпечення бюджетних надходжень, там формується належний результат", - зазначає в.о. начальника ГУ ДПС у Хмельницькій області Валерій Коновальчук.

Нагадаємо, майже 5,5 млрд грн податку з доходів фізичних осіб сплатили жителі Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"