Місцеві бюджети Хмельниччини отримали понад 200 мільйонів гривень єдиного податку

За два місяці поточного року підприємці сплатили на 25 мільйонйів гривень більше, ніж торік

Про це інформують в прес-службі ДФС області, передає Depo.Хмельницький.

Представники малого бізнесу Хмельницької області, котрі працюють за спрощеною системою оподаткування, впродовж двох місяців 2019 року сплатили до місцевого бюджету 217 мільйона гривень єдиного податку. Таким чином, місцеві громади з початку поточного року отримали від суб’єктів господарювання - спрощенців на 114% коштів більше проти аналогічного періоду минулого року, що в абсолютній сумі становить 25 мільйонйів гривень. 

Індикативне завдання виконано на 111%, а це означає що додатково до місцевої скарбниці надійшло 22 мільйони гривень.

Що стосується конкретного внеску представників спрощеної системи оподаткування до місцевих бюджетів, то найбільша бюджетна частка належить фізичним особам - підприємцям, які сплатили 126 мільйонів гривень єдиного податку. Понад 65 мільйонів гривень надійшло від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи. Від юридичних осіб - спрощенців територіальні громади краю отримали 26 мільйонів гривень податкових надходжень. 

"Саме дотримання законодавчих норм підприємницької діяльності, а звідси - сумлінно сплачені податки, які йдуть на фінансування територіальної громади, створення належної інфраструктури спонукають до того, що число представників легального бізнесу постійно зростає. До прикладу, з початку року кількість зареєстрованих підприємців збільшилась майже на 2 тисячі осіб. В цілому зазначені результати роботи є предметом постійного обговорення у ході зустрічей з активом ОТГ та засідань рад регіонального розвитку районів Хмельниччини," - каже начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс