ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Місцеві бюджети Хмельниччини вдвічі більше отримали доходів

Податківці стверджують, що це – результат децентралізації
Depo.
9 березня 2016 15:23
ФОТО: depo.ua
Місцеві бюджети Хмельниччини вдвічі більше отримали доходів
Місцеві бюджети Хмельниччини вдвічі більше отримали доходів

З початку 2016 року завдяки фінансовій децентралізації надходження до місцевих бюджетів Хмельниччини зросли вдвічі, повідомили Depo.Хмельницький в ГУ ДФС області.

"Впровадження механізму фінансової децентралізації надає територіальним громадам унікальну можливість підвищення соціальних гарантій своїх мешканців. Насамперед це залежить від сумління платників податків, які і забезпечують повне та своєчасне наповнення бюджетів місцевих громад. По-друге, громади забезпечують реальний контроль фінансових платежів суб‘єктів господарювання, йдеться передусім про повноту і прозорість сплати податків," - зазнає керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Цьогоріч до місцевих бюджетів краю надійшло 446,6 мільйона гривень, що більше на 69,3%, або на 182,8 мільйона гривень у порівнянні з минулорічним результатом.

Основне джерело надходжень - податок на доходи фізичних осіб - 242 мільйони гривень.

Суттєво доповнила фінансовий стан громад Хмельниччини сплата податку на майно, платежі від якого склали 69,3 мільйона гривень.

Платники єдиного податку додали до місцевого бюджету 77,2 мільйона гривень.

Ще одним важливим складником наповнення бюджетів територіальних громад став акцизний податок з роздрібного продажу, загальна сума якого склала 39,3 мільйонів. А встановлене завдання перевиконано на 6 мільйонів гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та