Місцеві бюджети Хмельниччини поповнилися на 225 мільйонів гривень єдиного податку

Це на 72 мільйони гривень більше минулорічних надходжень
Depo.
12 серпня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua
Місцеві бюджети Хмельниччини поповнилися на 225 мільйонів гривень єдиного податку
Місцеві бюджети Хмельниччини поповнилися на 225 мільйонів гривень єдиного податку

За сім місяців у розпорядження місцевих громад Хмельниччини надійшло 225 мільйонів гривень єдиного податку, повідомляє Depo.Хмельницький.

Це плюс 40 мільйонів гривень до прогнозованих надходжень.

"Найбільшу питому вагу, – 136 мільйонів гривень становлять кошти, сплачені фізичними особами-підприємцями. Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 39 мільйонів гривень єдиного податку. Сільгосптоваровиробники збагатили місцеві скарбниці на 51 мільйон гривень," – інформують в прес-службі ДФС області.

З початку року кількість платників єдиного податку в області зросла на півтори тисяч осіб і наразі становить 36 тисяч суб‘єктів господарювання.

"Визначальним фактором росту бюджетних надходжень від "спрощенців" стали активні заходи з легалізації трудової зайнятості та оплати праці. Адже сплата єдиного податку безпосередньо потрапляє до місцевого бюджету територіальної громади, що визначає рівень її фінансової самодостатності, - каже керівник регіонального представництва фіскальної служби Анатолій Марценюк. - Водночас наша роз‘яснювальна робота спрямована на те, аби громади мали на своїй території прозорий і соціально відповідальний бізнес, який розвивається і чесно сплачує податки."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та