Місцеві бюджети Хмельниччини поповнилися на 225 мільйонів гривень єдиного податку

Це на 72 мільйони гривень більше минулорічних надходжень
Місцеві бюджети Хмельниччини поповнилися на 225 мільйонів гривень єдиного податку
Місцеві бюджети Хмельниччини поповнилися на 225 мільйонів гривень єдиного податку

За сім місяців у розпорядження місцевих громад Хмельниччини надійшло 225 мільйонів гривень єдиного податку, повідомляє Depo.Хмельницький.

Це плюс 40 мільйонів гривень до прогнозованих надходжень.

"Найбільшу питому вагу, – 136 мільйонів гривень становлять кошти, сплачені фізичними особами-підприємцями. Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 39 мільйонів гривень єдиного податку. Сільгосптоваровиробники збагатили місцеві скарбниці на 51 мільйон гривень," – інформують в прес-службі ДФС області.

З початку року кількість платників єдиного податку в області зросла на півтори тисяч осіб і наразі становить 36 тисяч суб‘єктів господарювання.

"Визначальним фактором росту бюджетних надходжень від "спрощенців" стали активні заходи з легалізації трудової зайнятості та оплати праці. Адже сплата єдиного податку безпосередньо потрапляє до місцевого бюджету територіальної громади, що визначає рівень її фінансової самодостатності, - каже керівник регіонального представництва фіскальної служби Анатолій Марценюк. - Водночас наша роз‘яснювальна робота спрямована на те, аби громади мали на своїй території прозорий і соціально відповідальний бізнес, який розвивається і чесно сплачує податки."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та