Місто Славута і польський Любартув стали партнерами

Славута та польський Любартув підписали партнерську угоду про співпрацю
Depo.
26 вересня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua
Місто Славута і польський Любартув стали партнерами
Місто Славута і польський Любартув стали партнерами

У Славуті з 20 по 23 сересня з офіційним візитом перебували делегації з польських міст Сулейов та Любатов, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Славутської міськради.

Закордонні гості в рамках візиту відвідали славутські підприємства "Аква-Родос" та "Ювента", обговорили з славутськими колегами можливі питання співпраці.

Також представники польських міст знайомилися з історичною спадщиною Славути, побували в Острозькому історичному музеї, взяли участь у заходах з нагоди святкування Дня міста, разом зі славутчанами здійснили велопробіг вулицями міста.

З містом Сулейов дружні відносини тривають уже три роки поспіль. Тому ключовою подією візиту стало підписання партнерської угоди про співпрацю між Славутою та Любартувом, з яким місто налагоджує співпрацю.

Після підписання угоди очікується розвиток відносин між жителями обох міст у галузях освіти, культури, спорту, екології, молодіжної та соціальної політики тощо.

Мер Славути Василь Сидор та мер ЛюбартоваЯнуш Боджяцкій висловили сподівання, що дружні зв’язки, розвиватимуться і збагачуватимуться цікавими проектами на користь громад.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт