ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень

Вже 50 щотижневу акцію на підтримку вояків провели на Проскурівській волонтери
Depo.
30 серпня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua
Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень
Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень

Завдяки пожертвам хмельничан, вдається тримати руку на пульсі життя військових частин, де несуть службу наші земляки, і оперативно забезпечувати їх усім необхідним, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сторінку у ФБ Оксани Радушинської.

На центральній пішохідній вулиці Хмельницького щоп'ятниці - безстрокова благодійна акція. Волонтери спільно з митцями збирають гроші на підтримку бійців Збройних Сил України, Національної Гвардії та добровольчих формувань.

Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень - фото 1

Беззмінними її організаторами, як свого часу і ініціаторами, є співак Віктор Шайда та журналістка Оксана Радушинська. Защораз до них приєднуються представники "Мистецької подільської сотні", обласний БФ "Центр Добриня" і спільнота Хмельницький Армія SOS.

Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень - фото 2

Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень - фото 3

Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень - фото 4

Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень - фото 5

«Якби 12 вересня 2014 року, під час першого етапу акції на Проскурівській хтось сказав мені, що за неповний рік ми п'ять десятків п'ятниць виходитимемо на вулицю - за будь-якої погоди, настрою, фізичого стану - не повірила б..." - пише на своїй сторінці Оксана. 

У ході акцій, поділившись певною сумою зі свого гаманця, можна отримати від волонтерів виріб ручної роботи чи домашню випічку, навчитися малювати акварельними фарбами, або ж просто поспілкуватися з відомими не лише в нашім краї, а й в Україні артистами.

Свою ж творчість і майстерність за цей час, без перебільшення, дарували сотні людей. Адже неодноразово до виступів просто неба на Проскурівській долучалися хори, ансамблі, хореографічні колективи та гурти, окремі виконавці - справжні впізнавані зірки і аматори-початківці.

Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень - фото 6

За цей час вдалося зібрати більше 300 тис. грн. Усі кошти пішли на придбання продуктів харчування, медикаментів, одягу, дрібного тактичного обладнання, спальників, засобів гігієни, питної води...

Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень - фото 7

"За два тижні - рік, відколи стартувала акція на Проскурівській. Тепер акція на Проскурівській - обов'язок, потреба, своєрідна робота в ім'я інших людей, - коментує її беззмінна учасниця Оксана Радушинська. - Плануємо провести великий марафон просто неба тривалістю в дев'ять годин - з 12-ї до 21-ї. Спасибі всім, хто з нами був, є і буде!"

Більше про волонтерство і підтримку бійців читайте на khm.depo.ua.