Міст через Случ біля Старокостянтинова частково відкрили

Проїзд дозволять для громадського та легкового транспорту, а великотонажний транспорт об'їзджатиме

Аварійний міст у Старокостянтинові під час реставрації частково буде працювати, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Starkon.city.

За словами першого заступника міського голови Володимира Богачука, міст, який вже почали готувати до ремонту, таки буде відкритий для громадського та легкового транспорту. Відтак, великотонажний транспорт буде рухатися по об'їзній дорозі.

"Звичайно, у час, коли роботи без закриття буде виконати неможливо, міст тимчасово перекриватимуть," - додає чиновник.

Виконроб Київської фірми, яка займається ремонтом мосту, Ярослав Лучечкокаже, що зрештою пішли назустріч жителям міста, і разом з міською владою вирішили залишити односторонній реверсний рух для автомобілів і маршруток. Проте, при необхідності, перекриватимемо міст на кілька годин або й на день.

На мосту уже розпочалися ремонтні роботи: обладнали берегову стінку, зробили причал для плавсистеми. Через день-два забиватимуть труби під основу для розширення мосту.

Нагадаємо, міст через Случ на автодорозі Н-03 ремонтуватимуть докінця липня наступного року.

У серпні завантажена зерном вантажівка протаранила огорожу мосту та перекинулася у воду. Тут і зруйнувана тротуарна частина мосту, який побудований в 60-х роках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький