Міськрада Хмельницького хоче замінити батьківські внески додатковими коштами

У міській раді Хмельницького планують розглянути питання, щодо виділення грошей, які замінять існуючи батьківські внески
Depo.
24 червня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua
Міськрада Хмельницького хоче замінити батьківські внески додатковими коштами
Міськрада Хмельницького хоче замінити батьківські внески додатковими коштами

Міська рада Хмельницького планує виділяти на учнів додаткові гроші замість батьків, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 0382.

Про проблему "необхідності" батьківських внесків у шкільних та дошкільних закладах йшла мова на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Батьки та вчителі неодноразово збиралися у міській раді для обговорення цього питання і прийшли до висновку, що повністю забороняти батьківські внески ще зарано.

Міський голова Олександр Симчишин розповів, що до наступної сесії міської ради планується детально проаналізувати стан усіх навчальних закладів міста, щоб знати їх актуальну матеріально-технічну базу та потреби і потім вирішувати не по одній проблемі закладу, а комплексно.

Також, влада міста збирається виділити гроші з бюджету, які замінять батьківські внески, із розрахунку 100 гривень на одного учня.
Мер розповів, якщо ця пропозиція буде підтримана на сесії, то міська влада забезпечить усі поточні витрати, на які зазвичай збирають батьківські внески. Після прийняття цього рішення можна буде говорити про заборону збирати у навчальних закладах гроші наприклад на миючи засоби, шурупи, ремонт кранів і таке інше.

Проте, якщо батьки вирішать купити дітям якийсь мультимедійний прилад, телевізор чи щось додаткове, що вважають потрібним для дітей, то ніхто не буде забороняти це робити.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та