Міському голові райцентру з Тернопільщини, що став епіцентром епідемії, діагностували COVID -19
Андрій Старух почувається добре і перебуває на амбулаторному лікуванні
- Хмельницький
-
31 березня 2020 20:07
Міський голова Монастириської міської ради Андрій Старух сповістив про своє захворювання особисто, передає Depo.Тернопіль.
"Складно бути на передовій і залишитися повністю неушкодженим, - пише в Фейсбуці Андрій Старух. – Щойно лабораторний аналіз підтвердив в мене позитивний результат на COVID -19. В мого заступника - Андрія Гладиша, з яким ми разом здавали аналізи, результат негативний, він здоровий."
За словами мера, він останній місяць почувався добре, жодного разу не було ні підвищеної температури, ні інших симптомів. Дружина та син його теж почуваються нормально.
"Лікарі стверджують, що більшість з нас перенесе це захворювання не відчуваючи його, – каже мер. – Не панікувати, дотримуйтеся карантину, залишайтеся вдома. Я тепер маю двотижневу самоізоляцію. Обов'язки не відміняє навіть хвороба. Боротьба з епідемією триває, ці дні вимушено дистанційно."
Нагадаємо, станом на 12 годину 31 березня на Тернопільщині було підтверджено 78 випадків захворювання на коронавірус.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:40Обʼєднання заради створення нових ініціатив: У Хмельницькому відбувся III Волонтерський сніданок ФОТО
- 14:29Вийшов тизер другого фільму проєкту ЕТОС про елітні спецпідрозділи Сил оборони України, присвячений першому загону 8-го полку ССО
- 10:10Троє зрадників з Запоріжжя коригували ракетні удари по 7 областях ФОТО
- 09:00Фірма нардепа Лабазюка виграла у Шепетівці тендери з переплатою у понад 6 мільйонів, — активісти вимагають розслідування
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 12:09У Хмельницькому частково не їздять тролейбуси через нестачу напруги
- 12:56В Хмельницькому п'яний водій збив двох дітей на "зебрі"
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 21:45Ексочільниця МСЕК з Хмельниччини, чиє збагачення стало резонансною справою, отримала часткову свободу пересування
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:5714 років за ґратами проведе житель Хмельниччини, який системно ґвалтував двох своїх доньок
- 10:36Судитимуть священника з Хмельниччини, що до смерті забив чоловіка на території монастиря
- 08:44На Хмельниччині вночі працювала ППО. В області введено графіки погодинних відключень
- 12:54На Хмельниччині засудили жінку, що на замовлення РФ підпалила міськраду
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 08:49Пошуково-рятувальна операція на місці вибуху в Хмельницькому завершена, - ДСНС
- 06:51 У Хмельницькому під завалами знайшли тіла двох людей
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
Сектор

