Місцеві бюджети Хмельниччини у січні отримали півмільярда гривень

У січні доходи громади Хмельниччини склали півмільярда гривень

Протягом січня до місцевих бюджетів Хмельниччини спрямовано 493 мільйони гривень податків та зборів, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС.

Виконання індикативних показників забезпечено на рівні 106%, додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 27 мільйонів гривень. При цьому темп росту надходжень до відповідного першого місяця 2018 року склав 116%, що у грошовому еквіваленті склало 68 мільйонів гривень.

Традиційно визначальною складовою наповнення бюджетів громад став податок на доходи фізичних осіб. Так, у січні з легальних доходів подолян сплачено 294 млн грн, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 55 мільйонів гривень.

На другому місці за питомою вагою сплати до місцевих бюджетів представники малого бізнесу, які забезпечили мобілізацію єдиного податку в розмірі 127 мільйона гривень, що перевищує минулорічний результат на 10%, або на 11 мільйонів гривень.

Також місцеві скарбниці отримали 42 мільйони гривень плата за землю, що у порівнянні з минулорічним показником більше на 3%, в абсолютній сумі це плюс мільйон гривень.

Нагадаємо, у січні юристи ДФС Хмельниччини "вберегли" понад 30 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс