Місцеві будівельники виграли тендер на ремонт вул. Привокзальної в Кам'янці

Капітальний ремон дороги мають зробити до кінця наступного року за 35 млн грн

Служба автодору розіграла 35 млн грн на дорогу у Кам'янці-Подільському, з якої минулого року забрали фінансування, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

САД в області повідомила про намір укласти угоду з приватним підприємством "Виробничо-комерційна фірма "Будмонтажсервіс" на капітальний ремонт автомобільної дороги Житомир - Чернівці на ділянці вул. Привокзальна у Кам҆янці-Подільському загальною вартістю 34,98 млн грн. Про це повідомляється у системі "Прозорро".

Згідно з розпорядженням Кабміну від 7 лютого 2018 р, планувалося зробити 1,5 км дороги. Однак у жовтні 2018 року Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області відминила аналогічний тендер через те, що кошти з цієї дороги спрямовали на завершення будівництва подільського серпантину.

Тоді переможцем було визначено ПП "Полтавабудцентр" з пропозицією 37,86 млн грн.

На новий тендер прийшло сім учасників. Найкращу ціну дало ПП ВКФ "Будмонтажсервіс" з Кам'янця-Подільського. Засновником та бенефіціаром фірми є Заєць Олександр Степанович, екс-депутат Кам'янець-Подільської міської ради від партії "Фронт змін".

Завершити капремонт мають намір до 31 грудня 2020 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький