Минулої доби надзвичайники Хмельниччини чотири рази виїжджали на допомогу
Підрозділи ДСНС вкотре доводять свою вправність в боротьбі з наслідками надзвичайних ситуацій
- Хмельницький
-
6 січня 2020 09:46
Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДСНС області.
Близько десятої ранку напередодні в Славуті на вулиці Гната Кузовкова, сталася ДТП, в якій 36-річний житель Славутського району, керуючи автомобілем "ВАЗ 21099", виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з автомобілем "ВАЗ 2107".


Внаслідок аварії в автомобілі "ВАЗ 2199" застрягла людина. Рятувальники за допомогою шансового інструменту демонтували двері легківки та звільнили 32-річну пасажирку з автомобіля. З переломом ключиці жінку доправили до травматологічного відділення славутської лікарні.
О пів на одинадцяту дня від працівників екстреної медичної допомоги надійшло повідомлення, що у власній квартирі на вулиці Володимирській в обласному центрі впав та самостійно не може підвестися громадянин 1925 року народження. За допомогою шансового інструменту рятувальники відкрили двері квартири та надали доступ працівникам ЕМД до потерпілого.
Близько о пів на першу дня до рятувальників поступило повідомлення, що у Красилові на вулиці Центральній в зачиненій квартирі знаходиться дитина-інвалід. Бійці підрозділу ДСНС за допомогою шансового інструменту відкрили двері квартири.
Під вечір, близько пів на сьому, рятувальників повідомили про те, що в смт.Теофіполь на вулиці Небесної Сотні в квартирі знаходиться чоловік який довгий час не відкриває вхідні двері та не відповідає на дзвінки. В присутності працівників поліції та родичів працівники рятувальної служби за допомогою шансового інструменту відчинили вхідні двері квартири де виявили померлого чоловіка 1940 року народження.
Нагадаємо, що позаминулої доби тричі рятувальники Хмельниччини виїжджали на гасіння пожеж.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:09У Хмельницькому частково не їздять тролейбуси через нестачу напруги
- 12:56В Хмельницькому п'яний водій збив двох дітей на "зебрі"
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 21:45Ексочільниця МСЕК з Хмельниччини, чиє збагачення стало резонансною справою, отримала часткову свободу пересування
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:5714 років за ґратами проведе житель Хмельниччини, який системно ґвалтував двох своїх доньок
- 10:36Судитимуть священника з Хмельниччини, що до смерті забив чоловіка на території монастиря
- 08:44На Хмельниччині вночі працювала ППО. В області введено графіки погодинних відключень
- 12:54На Хмельниччині засудили жінку, що на замовлення РФ підпалила міськраду
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 08:49Пошуково-рятувальна операція на місці вибуху в Хмельницькому завершена, - ДСНС
- 06:51 У Хмельницькому під завалами знайшли тіла двох людей
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
- 12:5829 жовтня Хмельницький буде відключено від водопостачання
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 08:49В Хмельницькому викрили мережу нелегальних АЗС
- 17:44У "Бакота Хаб" відбулася мистецька резиденція про пам’ять і історію затопленої Бакоти ФОТО
- 13:27Комунальники одного з міст Хмельниччини привласнили мільйон під час проєктування парку відпочинку ФОТО
Сектор

