Міністр Кабінету Міністрів познайомився з Летичівщиною

Олександр Саєнко робочу поїздку Хмельниччиною розпочав з Летичева
Depo.
24 вересня 2016 13:18
ФОТО: depo.ua
Міністр Кабінету Міністрів познайомився з Летичівщиною
Міністр Кабінету Міністрів познайомився з Летичівщиною

Міністр розпочав знайомство з Хмельниччиною з огляду ветеринарно-поліцейського посту поблизу с.Бохни Летичівського району, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт облдержадміністрації.

Міністр Кабінету Міністрів познайомився з Летичівщиною - фото 1

Цей пост був створений в зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо поширення африканської чуми свиней в Україні. Олександр Саєнко зауважив, що завдання недопущення розповсюдження АЧС на разі є одним з найважливіших, і схвально оцінив роботу.

 Міністр Кабінету Міністрів познайомився з Летичівщиною - фото 2

Згодом відвідав опорну школу Летичівського НВК №1 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей".

 Міністр Кабінету Міністрів познайомився з Летичівщиною - фото 3

Чиновник поспілкувався з представниками районної влади, Летичівської об’єднаної територіальної громади, керівництвом школи. Міністр цікавився станом наповнення місцевого бюджету, успіхами у проведенні децентралізаційної реформи, станом освоєння коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, матеріальним забезпеченням закладів соціальної сфери. Окремо питав про проблеми та про плани на майбутнє.

 Міністр Кабінету Міністрів познайомився з Летичівщиною - фото 4

Оцінив високопосадовець і результати проведених ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка біля с.Пирогівці Хмельницького району. 

Тут з'ясовував обсяги коштів, які виділяються в області на ремонти доріг, якістю виконаних робіт, загальною протяжністю доріг в області, які потребують серйозного ремонту.