Мінінфраструктури дасть 375 мільйонів на ремонт злітної смуги Хмельницького летовища

Обласні та міські посадовці зібралися для обговорення подальших кроків відновлення комунального підприємства "Аеропорт Хмельницький"

Про це інформує прес-служба ОДА, передає Depo.Хмельницький.

За участю голови облдержадміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного та міського голови Олександра Симчишина відбулася робоча нарада щодо подальших кроків відновлення комунального підприємства "Аеропорт Хмельницький".

Під час зустрічі було обговорено питання співфінансування відновлення Хмельницького летовища з обласного і міського бюджетів. Окрім того, учасники наради проаналізували юридичні складові можливості створення ефективної наглядової ради КП "Аеропорт Хмельницький".

У грудні 2017 року на пленарному засіданні сімнадцятої сесії обласної ради депутати прийняли Програму відновлення та розвитку КП "Аеропорт Хмельницький" на 2018-2022 роки із загальним фінансуванням 724,5 млн гривень.

Впродовж минулого року за кошти обласного бюджету у сумі 3,5 млн грн розпочато поточний та капітальний ремонти злітно-посадкової смуги, контрольно-пропускного пункту, пожежного депо, адміністративного приміщення.

Також було залучено близько мільйона гривень з місцевих бюджетів та коштів суб'єктів господарювання.

"На реконструкцію злітно-посадкової смуги комунального підприємства "Аеропорт Хмельницький" міністерство інфраструктури України планує виділити 375 мільйонів гривень. Саме виконання цих робіт внесено окремим пунктом до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року", - додають в ОДА.

Нагадаємо, хмельницький аеропорт потроху купує обладнання, необхідне для відновлення польотів. Також на летовищі відновлюють ангар та водогін. До того ж, восени під час останнього робочого візиту на Хмельниччину президент Порошенко пообіцяв підтримати відновлення аеропорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький