ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мінери з Кам'янця відкрили двері для школярів (ФОТО)

Військовослужбовці у "День відкритих дверей" провели ознайомчу екскурсію, а також заняття з мінної безпеки, продемонстрували сучасні засоби захисту, пошуку та знешкодження вибухонебезпечних предметів

Depo.
13 жовтня 2018 15:24
ФОТО: depo.ua

З нагоди Дня захисника України військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ провели низку військово-патріотичних заходів в навчальних закладах міста, де розповіли про свої будні, історію створення військової частини та навели приклади військової звитяги українських воїнів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцера Андрія Агєєва.

Військові сапери й гостинно відчинили свої двері для всіх охочих зануритись у вир військового життя. Для гостей, переважна більшість яких складали діти шкільного віку, військовослужбовці у "День відкритих дверей" провели ознайомчу екскурсію територією частини, а також заняття з мінної безпеки, під час яких продемонстрували дітям сучасні засоби захисту, пошуку та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Маленькі відвідувачі з великою цікавістю слухали досвідчених військовослужбовців, багато розпитували про війну на сході держави та те, як стати справжнім сапером.

Найбільший подив і захоплення у гостей викликали зразки боєприпасів та макети мін. Також, неабияку увагу школярів привернув захисний костюм сапера EOD-9, який вони із задоволенням намагалися приміряти на себе, не зважаючи на його вагу - близько 45 кг. Найяскравішим моментом сьогоднішньої зустрічі стало знайомство з роботом для розмінування та спеціально навченими на пошук вибухівки службовими собаками.

Командир загону спеціальної підготовки Центру розмінування підполковник Олег Хоптій підкреслив, що отримана під час екскурсії інформація є не лише невід'ємною складовою військово-патріотичного виховання молодого покоління, а ще й інформуванням школярів щодо загроз, які несуть у собі вибухонебезпечні предмети.

Нагадаємо, минулого місяця сапери Центру розмінування ЗСУ вчили студентів поводитися із вибухівкою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook