ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Кам'янця знайшов винних у тому, що місто пішло під воду

Сімашкевич заявив, що у підтопленні історчного міста винуваті підприємці і погані стоки
Depo.
29 червня 2016 15:43
ФОТО: depo.ua
Мер Кам
Мер Кам'янця знайшов винних у тому, що місто пішло під воду

Мер Кам'янця-Подільського прокоментував ситуацію із підтопленням частини міста, передає Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Однією з головних причин учорашнього підтоплення центрального ринку, частково вулиць Гагаріна та Князів Коріатовичів у Кам’янці-Подільському є людський фактор та поганий стан зливних каналізацій.

Таку думку сьогодні озвучив журналістам міський голова Михайло Сімашкевич.

Зливова каналізація не встигала приймати таку велику кількість опадів, а ліньовки на підтоплених вулицях, які були побудовані ще понад 50 років тому, знаходяться не в  найкращому стані. Михайло Сімашкевич уже дав доручення виділити кошти на їх реконструкцію.

Також міський голова вказав і на людський фактор: чимало підприємців, які працюють біля центрального ринку, не укладають договори на вивезення сміття, викидаючи його на проїжджу частину та в зливову каналізацію.

Як приклад, він наводить доповідь комунальників, які дістали зі зливової каналізації помідори, квіти, пакети та пластикові пляшки. Після вчорашнього випадку у всіх підприємців будуть перевірені договори на вивезення відходів.

Нагадаємо, внаслідок сильної зливи Кам'янець-Подільський в прямому сенсі "пішов під воду".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький