Меджибізька фортеця шукає волонтерів

Волонтерами можуть бути школярі, студенти історичних факультетів, блогери, програмісти, громадські активісти та усі, хто проявить ініціативу
Depo.
4 травня 2016 18:35
ФОТО: depo.ua
Меджибізька фортеця шукає волонтерів
Меджибізька фортеця шукає волонтерів

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 0382, освіта, вік чи стать не завадять стати волонтером заповідника. Єдине, що він повинен мати певні вміння.

Робота передбачається різноманітна. Це й прибирання трави і каменів уздовж стін, і наповнення і розкрутка соціальних мереж, і розробка афіш, і  археологічних розкопок в підземеллях і на поверхні та ін. Волонтерами можуть бути школярі, студенти історичних факультетів, блогери, програмісти, громадські активісти та усі, хто проявить ініціативу. 

"Через низький рівень фінансування заповідника державою, ми не можемо провести багато заходів, тому й запрошуємо долучитися волонтерів. Це дуже важливо, тому що ми намагаємося також залучити до наукового вивчення історії нашого краю, у тому числі й, Меджибізької фортеці, яка є перлиною історії Поділля", – розповідає  старший науковий співробітник державного історико-культурного заповідника Меджибожзької фортеці Віктор Вєтров. 

Меджибізький замок - це пам'ятка фортифікаційної архітектури XVI століття, виконана у стилі Ренесанс. Розташований у селищі Меджибіж Хмельницької області, у верхів'ях Південного Бугу, при впаданні в нього річки Бужок, за 30 км на схід від міста Хмельницький і за 4 км на північ від автошляху М12.

Фортеця внесена до Державного реєстру національного культурного надбання України під № 764 0

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та