UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Медицина Тернопільщини стає більш високотехнологічною

Центри первинної медико-санітарної допомоги Тернопільщини отримали бльше 150 комплектів обладнання для телемедицини

Медицина Тернопільщини стає більш високо…

Влада Тернопільщини передала 154 комплекти обладнання для телемедицини представникам центрів первинної медико-санітарної допомоги краю, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу ОДА.

Вартість обладнання – 16,6 мільйонів гривень. З них – 15 мільйонів виділено з державного бюджету та 1,6 мільйона – місцеві кошти.

До комплектів входить: оглядова цифрова камера, набір цифрових "скопічних" систем із генератором світла, монітор життєво важливих показників і 12-канальний електрокардіограф з цифровим інтерфейсом. Тепер сільський лікар з робочого місця зможе проконсультуватися з профільними фахівцями: пульмонологом, ендокринологом, кардіологом, дерматологом, а пацієнт зможе, не витрачаючи ні часу, ні коштів, отримувати об’єктивні й компетентні результати обстежень стану його здоров’я.

В управлінні охорони здоров’я повідомили, що актуальним питанням є участь області в єдиній інформаційно-аналітичній системі обліку стану здоров’я громадян України на основі електронної ідентифікації пацієнтів у закладах охорони здоров’я, збору даних профілактичних обстежень з метою подальшого використання в аналітичних, експертних і статистичних системах.

А тому і виникла тепер необхідність в організації обласного сервера телемедицини, що дозволить отримати дистанційний доступ до високоспеціалізованої консультативної медичної допомоги незалежно від місця знаходження пацієнта та лікаря.

Нагадаємо, що днями амбулаторії сімейної медицини Тернопільщини отримали сімдесят нових автомобілів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"